Zakres współpracy

Dla projektantów oraz firm branży home designu

Dziękujemy za zainteresowanie Dekorillo. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami to pakiet korzyści, które pozytywnie wpłynie na rozwój Twojej firmy.

Nasz model współpracy B2B opraty jest na zaufaniu, wzajemym wsparciu oraz dążeniu do jak najwyższego poziomu obsługi klienta. Wiemy, że wspólnie możemy zdziałać więcej dając naszym i Waszym klientom to czego oczekują – pięknie wykończone wnętrzych ich mieszkań i domów.

Wybierz poniżej swoją ścieżkę współpracy z Dekorillo i przekonaj się, że nasza wizja współpracy pozytywnie wpłynie zarówno na Twój biznes jak i daleszy dynamiczny rozwój Dekorillo.

 

Architekci
Projektujesz wnętrza dla swoich klientów,  chcesz dostarczać im wysokiej jakości materiały dekoratorskie  tj.: tapety, naklejki, plakaty. Ten mode współpracy jest dla Ciebie.
Wykończenie wnętrz
Wykańczasz wnętrza mieszkań i domów, a może Toi klienci proszę Cie o wskazanie nieszablonowych wzórów tapety. Pokaż im nasze produkty i zwiększ satysfakcję ze swoich usług. Dołącz do Dekorillo w modelu dla forma wykończeniowych!
Sklepy zagraniczne