Współpraca

Dla klientów biznesowych

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy lub stacjonarny o tematyce związanej z designem, aranżacją przestrzeni dziecka, wyprawką dla dzieci i chciałbyś rozszerzyć asortyment o nasze produkty, zachęcamy do założenia Konta Partnera, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dot. możliwości rozpoczęcia współpracy oraz jej warunków.

Dla klientów indywidualnych

Rodzice, jeżeli ozdobiliście pokoik swoich pociech produktami Dekorillo, na ścianach wiszą nasze plakaty, miarki lub naklejki lub cała ściana pokryta jest tapetą od nas, będziemy wdzięczni za pokazanie nam efektu swoich prac wysyłając nam maila na adres sklep@dekorillo.pl.

Dla projektantów, architektów oraz firm branży home decor

Jeżeli jesteś architektem lub zajmujesz się dekorowaniem wnętrz i chciałbyś wykorzystać nasze produkty w swoich projektach, to zachęcamy do założenia Konta Partnera. Poza warunkami współpracy, znajdziesz tam wzory naszych tapet do wykorzystania w wizualizacjach oraz inne, przydatne materiały.

dekorillo-insta2

Dekorillo w serwisie Instagram – Zainspiruj się prawdziwymi pokojami z naszymi produktami i bądź na bieżąco z akcjami rabatowymi. Będzie pięknie!