Dla klientów biznesowych

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy lub stacjonarny o tematyce związanej z designem, aranżacją przestrzeni dziecka, wyprawką dla dzieci i chciałbyś rozszerzyć asortyment o nasze produkty, zachęcamy do założenia Konta Partnera, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dot. możliwości rozpoczęcia współpracy oraz jej warunków.

Dla projektantów, architektów oraz firm branży home decor

Jeżeli jesteś architektem lub zajmujesz się dekorowaniem wnętrz i chciałbyś wykorzystać nasze produkty w swoich projektach, to zachęcamy do założenia Konta Partnera. Poza warunkami współpracy, znajdziesz tam wzory naszych tapet do wykorzystania w wizualizacjach oraz inne, przydatne materiały.

Dlaczego warto postawić na współpracę z Dekorillo?

W Dekorillo  produktem flagowym są tapety. Znajdziecie u nas również plakatynaklejki ścienne, które uatrakcyjnią pokoik maluchów. Współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi artystkami którzy do swojej pracy podchodzą z największą pasją i zamiłowaniem, tworząc wyjątkowe ilustracje, które znajdziecie na naszych produktach. Wszystko, co u nas znajdziecie wykonujemy we własnej drukarni, dzięki czemu mamy pełen wgląd na cały proces powstawania gotowych produktów.  Stawiamy na najwyższej jakości oraz maksymalne dopasowane do wnętrza domu oraz szybkość realizacji zamówień. Dzięki temu klienci zyskują wysoką jakość, możliwość personalizacji, wysoki poziom dopasowania produktu oraz przystępną cenę w najszybszym możliwym czasie. Naszym Partnerom oferujemy:

Szybką wysyłkę zakupionych produktów kurierem własnym oraz zleconym przez Partnera

Możliwość personalizacji zamówień w zakresie układu i wielkości wzoru oraz kolorystki przy wybranych wzorach tapet

Profity sprzedażowe dostępne od pierwszego zlecenia, zgodnie z partnerskim podejściem do prowadzenia biznesu

Darmowe próbniki tapet dostępne adhoc za pośrednictwem zamówień z panelu B2B

Bazę tekstur gotowych do implementacji w projektach dostępną online bezpośrednio z panelu B2B

Dekorillo w serwisie Instagram – Zainspiruj się prawdziwymi pokojami z naszymi produktami i bądź na bieżąco z akcjami rabatowymi. Będzie pięknie!