O nas

Cześć! Bardzo nam miło, że chcesz poznać nas bliżej.

Witamy w Dekorillo

Z tej strony Agata i Radek, prywatnie – rodzice 5-letniej Hani i rocznej Poli, zawodowo – od ponad 10 lat związani z branżą kreatywną. Jesteśmy miłośnikami ładnych rzeczy, lubimy design i swoją pracę. Zachęcamy do odwiedzenia wszystkich zakładek naszego sklepu, jesteśmy pewni, że wpadnie Ci w oko coś inspirującego.

Prowadzimy sklep internetowy Dekorillo, w którym produktem flagowym są tapety. Znajdziecie u nas również plakatynaklejki ścienne, które uatrakcyjnią pokoik maluchów. Współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi artystkami które do swojej pracy podchodzą z największą pasją i zamiłowaniem, tworząc wyjątkowe ilustracje, które znajdziecie na naszych produktach.

Pomysł na sklep internetowy z dekoracjami ściennymi dla najmłodszych pojawił się w momencie urządzania pokoju dla naszej córeczki. Szukaliśmy oryginalnych kreacji, które miały sprawić, że mały, szary pokoik nabierze dziecięcego charakteru, wywoła radość i uśmiech. Wtedy wpadliśmy na pomysł, że przecież sami możemy go dla niej zaprojektować.

I stało się! Z zamiłowania do ładnych rzeczy, nowych wyzwań oraz ogromnej chęci działania powstał projekt dekorillo.pl – sklep z dekoracjami ściennymi do dziecięcych pokoików.

Wszystko, co u nas znajdziecie wykonujemy we własnej drukarni, dzięki czemu mamy pełen wgląd na cały proces powstawania gotowych produktów. Chcielibyśmy, żeby dzięki dekorillo.pl otoczenie stało się przytulniejsze, a najmłodsi czuli się wyjątkowo w miejscu, gdzie będą dorastać i poznawać świat.

Choć do architektów wnętrz nam daleko, to wiemy, że z połączenia dobrego pomysłu, pięknych dekoracji oraz wyobraźni, która cechuje każdą mamę (tatę również! :)), może wyjść coś niesamowitego. Zapraszamy do zakupów!