O nas

Cześć! Bardzo nam miło, że chcesz poznać nas bliżej.

Witamy w Dekorillo

Z tej strony Agata i Radek, prywatnie – rodzice 6-letniej Hani i ponad dwuletniej Poli, zawodowo – od ponad 10 lat związani z branżą kreatywną. Jesteśmy miłośnikami ładnych rzeczy, lubimy design i kochamy swoją pracę. Zachęcamy do odwiedzenia wszystkich zakładek naszego sklepu, jesteśmy pewni, że wpadnie Ci w oko coś inspirującego.

Co znajdziesz w naszym sklepie?

Prowadzimy sklep internetowy Dekorillo, w którym produktem flagowym są tapety. Znajdziecie u nas również plakatynaklejki ścienne, które uatrakcyjnią pokoik maluchów. Współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi artystkami które do swojej pracy podchodzą z największą pasją i zamiłowaniem, tworząc wyjątkowe ilustracje, które znajdziecie na naszych produktach.

Skąd wziął się pomysł na Dekorillo?

Pomysł na sklep internetowy z dekoracjami ściennymi dla najmłodszych pojawił się w momencie urządzania pokoju dla naszej córeczki. Szukaliśmy oryginalnych kreacji, które miały sprawić, że mały, szary pokoik nabierze dziecięcego charakteru, wywoła radość i uśmiech. Wtedy wpadliśmy na pomysł, że przecież sami możemy go dla niej zaprojektować.

I stało się! Z zamiłowania do ładnych rzeczy, nowych wyzwań oraz ogromnej chęci działania powstał projekt dekorillo.pl – sklep z dekoracjami ściennymi do dziecięcych pokoików.

Jaka jest nasza misja?

Wierzymy, że nasze tapety mogą uwrażliwiać na piękno oraz rozwijać poczucie estetyki. Każdy fragment rzeczywistości, z którym nasze pociechy mają styczność, w pewien sposób na nie wpływa. Dlatego tak ważne jest, aby dbać o najmniejsze detale – również w pokoiku dziecięcym. Kolory, kształty, faktury, formy… Wszystkie te subtelności mają duże znaczenie.

Mamy świadomość, że najmłodsi mają różne zainteresowania, dlatego też możesz z naszymi tapetami wykreować specjalnie dla nich odległe galaktyki, afrykańskie safari, letnią łąkę czy nawet baśniowy las. W jednej chwili mali odkrywcy mogą się przenieść do epoki tyranozaurów lub świat waleni i morskich akwenów. A przede wszystkim – w niepowtarzalną krainę wyobraźni!

Warto dodać, że znajdziesz u nas szeroki wachlarz tapet z motywami rodem z natury. Zależy nam, aby uczyły one życia w harmonii z fauną i florą. Często podkreślamy, że – przy odpowiednim ukierunkowaniu ze strony rodziców – mogą one wpajać w najmłodszych poczucie współodpowiedzialności za środowisko oraz uczyć je rozważnego korzystania z wspólnych zasobów. W końcu to nasze pociechy będą już wkrótce kształtowały świat oraz zmieniały bieg historii.

Dlaczego warto wybrać nasze tapety?

Wszystko, co u nas znajdziecie wykonujemy we własnej drukarni, dzięki czemu mamy pełen wgląd na cały proces powstawania gotowych produktów. Chcielibyśmy, żeby dzięki dekorillo.pl otoczenie stało się przytulniejsze, a najmłodsi czuli się w nim wyjątkowo.. To właśnie w pięknie zaaranżowanych pokoikach będą oni czytali swoje pierwsze książeczki, układali klocki, tworzyli własne dzieła, a przede wszystkim – poznawali świat.

Choć do architektów wnętrz nam daleko, to wiemy, że z połączenia dobrego pomysłu, pięknych dekoracji oraz wyobraźni, która cechuje każdą mamę (tatę również! :)), może wyjść coś naprawdę magicznego. Zapraszamy do zakupów. Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od najpiękniejszego pokoiku na świecie!