Cześć! Bardzo nam miło, że chcesz poznać nas bliżej. Z tej strony Agata i Radek, prywatnie – rodzice Hani, zawodowo –  od prawie siedmiu lat właściciele agencji reklamowej Assist Media. Jesteśmy miłośnikami ładnych rzeczy, lubimy design i swoją pracę. Zachęcamy do odwiedzenia wszystkich zakładek naszego sklepu, jesteśmy pewni, że wpadnie Ci w oko coś inspirującego.

Od tego się zaczęło…

Pomysł na sklep internetowy z dekoracjami ściennymi dla najmłodszych pojawił się w momencie urządzania pokoju dla Hani. Szukaliśmy oryginalnych kreacji, które miały sprawić, że mały, szary pokoik nabierze dziecięcego charakteru. Wtedy wpadliśmy na pomysł, że przecież sami możemy go ozdobić własnymi projektami.

I stało się! Z zamiłowania do ładnych rzeczy, nowych wyzwań oraz ogromnej chęci działania powstał projekt dekorillo.pl – sklep z dekoracjami ściennymi do dziecięcych pokoików. Lub inaczej – mała manufaktura designu dla dzieci.

Dekorillo.pl – to miejsce, gdzie wyobraźnia kreuje rzeczywistość. Naszym flagowym produktem są tapety, ale projektujemy również plakaty, naklejki ścienne, oraz drewniane deko-rzeczy, które uatrakcyjnią pokoik maluchów. Współpracujemy z najlepszymi ilustratorami, którzy wykonują swoją pracę z największą pasją i chęcią dalszego rozwoju. Przygotowane przez nas projekty drukujemy we własnej drukarni, dzięki czemu mamy pełen wgląd na cały proces powstawania gotowych produktów. Chcielibyśmy, żeby dzięki dekorillo.pl otoczenie stało się przytulniejsze, a najmłodsi czuli się wyjątkowo w miejscu, gdzie będą dorastać i poznawać świat.

Choć do architektów wnętrz nam daleko, to wiemy, że z połączenia dobrego pomysłu, pięknych dekoracji oraz wyobraźni, która cechuje każdą mamę (tatę również! :)), może wyjść coś niesamowitego. Zapraszamy do zakupów! 🙂