Metryczki dla dziecka jako pomysł na prezent

Pojawienie się na świecie nowonarodzonego dziecka to szczególny czas dla każdego rodzica. Przyjaciele oraz członkowie rodzin, którzy doczekali się tego wydarzenia często zastanawiają się nad prezentem z tej okazji. Co kupić dla noworodka? Personalizowana metryczka to strzał w dziesiątkę.

Wspaniałym podarunkiem w pierwszych miesiącach życia dziecka jest metryczka. Jest to spersonalizowany plakat wypełniony najważniejszymi informacjami z dnia narodzin dziecka. Oprócz pięknej autorskiej grafiki dostępnej w wielu motywach i wariantach kolorystycznych można zamieścić na nim takie dane jak: imię dziecka, datę i miejsce urodzenia, wagę oraz długość ciała. Dzięki temu stanowić będzie nietuzinkową pamiątkę jednej z najpiękniejszych chwil życia, którą członkowie obdarowanej rodziny zapamiętają na długo. Pięknie będzie się również prezentować na tle innych pamiątek rodzinnych.

Metryczka z literą i kwiatami (klik)

Metryczka – piękna i funkcjonalna dekoracja

Metryczka to przede wszystkim piękna ozdoba w pokoju dziecka. Jest idealna do powieszenia nad łóżeczkiem nowego członka rodziny. Będzie też wspaniale wyglądać oprawiona w ramkę i postawiona na półce w pokoju maluszka. Poprzez szeroki wybór stylów oraz możliwości samodzielnego zaaranżowania plakatu, można dopasować go do już istniejących elementów dekoracyjnych tworząc spójną całość wnętrza. Ponadto, nie można nie zauważyć, że taka metryczka może stanowić świetny sposób na podział przestrzeni, w przypadku wspólnego zamieszkiwania dziecka z rodzeństwem bądź rodzicami.

W Dekorillo, oprócz tradycyjnych metryczek, dostępne są także miarki wzrostu wraz z umieszczonymi na nich szczegółami z narodzin. Występują w wielu kolorach oraz oryginalnych wzorach, które z pewnością ubarwią kącik brzdąca. Dzięki temu, miarka może pełnić nie tylko funkcję kontroli wzrostu dziecka oraz niezaprzeczalnie funkcję dekoracyjną, ale również stanowić wspaniałą pamiątkę.

Metryczka dla dziecka w formie drewnianej skrzynki

Alternatywą dla klasycznej metryczki będzie drewniane pudełko ze spersonalizowanym nadrukiem. Świetnie sprawdzi się jako opakowanie prezentu z okazji narodzin dziecka bądź chrztu. Bez wątpienia może zastąpić tradycyjną kartkę z życzeniami. Pierwszy obcięty kosmyk włosów, pierwszy smoczek, opaska ze szpitala czy zdjęcia USG to prawdziwe skarby. Wszystkie te i inne pamiątki z okresu niemowlęcego można umieścić w drewnianej skrzyneczce, zamykając w ten sposób wspomnienia na lata. Z pewnością to doskonała ozdoba każdego wybranego przez nas miejsca w domu. Personalizowane drewniane szkatułki to nie tylko piękna pamiątka ale i wspaniały gadżet.

Pudełko drewniane z nadrukiem – sarenka (klik)

Metryczki dziecięce są hitem od paru lat. Jeśli zatem stoisz przed wyborem prezentu dla świeżo upieczonych rodziców, bądź z okazji chrztu świętego warto rozważyć którąś z powyższych propozycji. Taki spersonalizowany prezent mogą sprawić sobie sami rodzice, zachowując najpiękniejsze wspomnienia z narodzin swojej pociechy na lata.