About us

Cześć! Bardzo nam miło, że chcesz poznać nas bliżej.

Witamy w Dekorillo

Z tej strony Agata i Radek, prywatnie – rodzice 6-letniej Hani i ponad dwuletniej Poli, zawodowo – od ponad 10 lat związani z branżą kreatywną. Jesteśmy miłośnikami ładnych rzeczy, lubimy design i kochamy swoją pracę. Zachęcamy do odwiedzenia wszystkich zakładek naszego sklepu, jesteśmy pewni, że wpadnie Ci w oko coś inspirującego.

Co znajdziesz w naszym sklepie?

Prowadzimy sklep internetowy Dekorillo, w którym produktem flagowym są tapety. Znajdziecie u nas również plakatynaklejki ścienne, które uatrakcyjnią pokoik maluchów. Współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi artystkami które do swojej pracy podchodzą z największą pasją i zamiłowaniem, tworząc wyjątkowe ilustracje, które znajdziecie na naszych produktach.

Skąd wziął się pomysł na Dekorillo?

Pomysł na sklep internetowy z dekoracjami ściennymi dla najmłodszych pojawił się w momencie urządzania pokoju dla naszej córeczki. Szukaliśmy oryginalnych kreacji, które miały sprawić, że mały, szary pokoik nabierze dziecięcego charakteru, wywoła radość i uśmiech. Wtedy wpadliśmy na pomysł, że przecież sami możemy go dla niej zaprojektować.

I stało się! Z zamiłowania do ładnych rzeczy, nowych wyzwań oraz ogromnej chęci działania powstał projekt dekorillo.pl – sklep z dekoracjami ściennymi do dziecięcych pokoików.

Jaka jest nasza misja?

Wierzymy, że nasze tapety mogą uwrażliwiać na piękno oraz rozwijać poczucie estetyki. Każdy fragment rzeczywistości, z którym nasze pociechy mają styczność, w pewien sposób na nie wpływa. Dlatego tak ważne jest, aby dbać o najmniejsze detale – również w pokoiku dziecięcym. Kolory, kształty, faktury, formy… Wszystkie te subtelności mają duże znaczenie.

Mamy świadomość, że najmłodsi mają różne zainteresowania, dlatego też możesz z naszymi tapetami wykreować specjalnie dla nich odległe galaktyki, afrykańskie safari, letnią łąkę czy nawet baśniowy las. W jednej chwili mali odkrywcy mogą się przenieść do epoki tyranozaurów lub świat waleni i morskich akwenów. A przede wszystkim – w niepowtarzalną krainę wyobraźni!

Warto dodać, że znajdziesz u nas szeroki wachlarz tapet z motywami rodem z natury. Zależy nam, aby uczyły one życia w harmonii z fauną i florą. Często podkreślamy, że – przy odpowiednim ukierunkowaniu ze strony rodziców – mogą one wpajać w najmłodszych poczucie współodpowiedzialności za środowisko oraz uczyć je rozważnego korzystania z wspólnych zasobów. W końcu to nasze pociechy będą już wkrótce kształtowały świat oraz zmieniały bieg historii.

Everything you find here is produced in our own printing house, so we have a complete overview of the entire process of creating the finished products. We want your surroundings to become cosier with dekorillo.pl and for the little ones to feel special in the place where they will be growing up and learning about the world.

Although we are far from being interior designers, we know that with the combination of good ideas, beautiful decorations and imagination – which every mum (and dad! :)) has – something truly amazing can come out. Enjoy shopping with us!