Dekorillo to sklep z naklejkami, plakatami, tapetami i własną drukarnią

To wyłącznie sklep internetowy. Niezależnie, czy złożysz zamówienie na wybrany plakat, naklejkę, tapetę, czy kilka rzeczy jednocześnie, każdy z materiałów od razu trafia do naszej własnej drukarni. Dokładamy wszelkich starań, aby produkt został wyprodukowany z należytą starannością.

Czas realizacji zamówień

Wiemy, że czas wysyłki ma ogromne znaczenie, dlatego zamówione materiały wysyłamy w ciągu 3-6 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Dbamy, aby wszystkie przesyłki dotarły do Państwa terminowo, w możliwe krótkim czasie.

Paczki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, a ich koszt wynosi 17zł (niezależnie od wagi i wymiarów paczki) bądź poprzez Paczkomat – 14zł. Nie ma możliwości odbioru zakupionych towarów osobiście. Nie wysyłamy również z opcją „za pobraniem”.

Opakowania – standardowe i na prezent

Lubimy ładne rzeczy, dlatego nasze opakowania również są ładne 🙂 Zamówienia pakujemy zazwyczaj w idealnie zabezpieczone kartonowe tuby lub specjalne pudełka. Każde z nich jest personalizowane. Uwaga! Istnieje możliwość pakowania produktów na prezent, wówczas do zamówienia dokładamy pasującą do projektu specjalną kartkę/karnecik. Trzeba nas jednak wcześniej o tym powiadomić mailowo ([email protected]), wysyłając treść, jaka ma się znaleźć na kartce. Koszt usługi wynosi 25zł.

Darmowa przesyłka

Przy zamówieniach za minimum 299zł przesyłka jest bezpłatna.