Dostawy i opakowania

Dekorillo to sklep z naklejkami, plakatami, tapetami i własną drukarnią

 

To wyłącznie sklep internetowy, nie posiadamy sklepu stacjonarnego. Niezależnie, czy złożysz zamówienie na wybrany plakat, naklejkę, tapetę, czy kilka rzeczy jednocześnie, każdy z materiałów od razu trafia do naszej własnej drukarni. Dokładamy wszelkich starań, aby produkt został wyprodukowany z należytą starannością.

Czas realizacji zamówień

Wiemy, że czas wysyłki ma ogromne znaczenie, dlatego zamówione materiały wysyłamy w ciągu 3-6 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Dbamy, aby wszystkie przesyłki dotarły do Państwa terminowo, w możliwe krótkim czasie. Podczas promocji BLACK WEEK – TOPNIEJĄCE RABATY (24.11.23r.-27.11.23r.) czas realizacji wynosi od 3 do 14 dni roboczych (decyduje kolejność złożenia zamówienia).

dpd_logo
InPost_logotypepng

Paczki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, a ich koszt wynosi 21zł (niezależnie od wagi i wymiarów paczki) bądź poprzez Paczkomat – 17zł. Istnieje możliwość odbioru zakupionych towarów osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru w naszej pracowni, przy ulicy Szprotawskiej 4  w Żaganiu (Pałac Książęcy). Nie wysyłamy z opcją “za pobraniem”.

Darmowa przesyłka

Przy zamówieniach za minimum 299zł przesyłka jest bezpłatna.